טיפולים קוסמטיים למניעת נשירת שיער

נשירת שיער הינה תופעה לא נעימה אשר קורית לנשים, גברים וצעירים. אנשים שסובלים מנשירה עלולים לסבול מירידה בביטחון העצמי שכן השיער מהווה חלק משמעותי מהמראה החיצוני שלנו. כדי לסייע לאנשים שסובלים מנשירה התפתחו מגוון טיפולים ושיטות. בין הטיפולים השונים אשר כוללים שימוש בתרופות, הקפדה על תזונה נכונה וכו' ניתן להיעזר גם בטיפולים במכונים. באמצעות טיפולי אסתטיקה ניתן לגרום לשיער להיראות טבעי ומלא יותר. במאמר זה נציג שלושה טיפולים אסתטיים שעשויים לשפר את מראה השיער.

המשך קריאה…

דרכי טיפול בנשירת שיער

נשירת שיער או התקרחות היא תופעה נפוצה מאוד, בעיקר אצל גברים, אך לא רק, אצלם היא מתחילה לרוב בין הגילאים 25-35. זה נכון שלגנטיקה משקל רב בהשפעה על תופעה זו, אך למרות הנטיות הגנטיות של חלק מאלו הסובלים מהקרחה, הרי שניתן לעכב, לעצור ואף למנוע נשירת שיער זו, אפילו אצל אלו בעלי נטייה גנטית לכך.
ישנם לא מעט פתרונות לתופעה. בסיום מאמר זה תצאו עם כלים חשובים ומגוונים שיעזרו לכם להבין איך למנוע נשירת שיער בקלות יתרה ובהצלחה עם נשירת השיער שלכם.

המשך קריאה…

האם טיפול בצמחי מרפא מונע התקרחות אצל גברים?

תופעת ההתקרחות אצל גברים נפוצה מאד בישראל. נשירת שיער יכולה להיגרם כתוצאה מבעיה רפואית או מחסור בויטמינים שונים המוביל לאיבוד השיער עד לרמה של קרחת. איבוד השיער משפיע לא רק על המראה החיצוני אלא גם על הביטחון העצמי.
בתקופה בה אנו חיים כיום בה המתח קיים בכל פינה אותה תגובה למתח מובילה לחוסר בויטמינים, מה שמוביל לנשירת שיער. אם ננסה למצוא סיבה נוספת, הרי ניתן לשים את האצבע על תזונה לקויה. אחד הפתרונות זה טיפול בצמחי מרפא המסייע להפחתה של איבוד השיער.

המשך קריאה…

תוספי מזון- לשמור את השיער על הראש

תוספי מזון הם חומרים המכילים את מגוון הויטמינים, המינרלים והחומרים התזונתיים שלא כולנו אוהבים לאכול בתפריט הרגיל שלנו. למשל ויטמין סי הוא ויטמין חיוני לגופינו אבל מה לעשות שלא כולם אוהבים את המאכלים שמכילים את הוויטמין הזה. בדיוק לחוסר הזה נכנסים תוספי מזון שבאים למעשה לפצות על מה שהגוף לא מקבל מאיתנו. חשוב להדגיש שאין תחליף לתזונה נכונה, כלומר תוספים שונים בהחלט יכולים לעזור אך אינם יכולים להוות תחליף לתזונה בריאה ומזינה המשך קריאה…